NUOVO CAFFE s.r.o.
V Újezdech 2, 621 00 Brno

Provozní doba: 7:30 - 16:00 hod

tel: +420 549 273 192
Zelená linka: 800 269 259

STOLNÍ NÁPOJOVÉ AUTOMATY Bianchi

GAIA FRESH MILK

Kategorie: STOLNÍ NÁPOJOVÉ AUTOMATY
Výrobce: Bianchi

GAIA & FRESH MILK

Gaia Fesh Milk je automatický nápojový automat, určený pro přípravu horkých nápojů, espresso kávy a cappuccina v kombinaci s čerstvým mlékem. Stolní automat Gaia Bianchi se vyrábí ve dvou verzích. V instantní verzi nabízí kávu z kvalitních instantních směsí. V zrnkové verzi nabízí Váš oblíbený nápoj z čerstvě pomleté kávy. Dále nabízí výběr z osmi kávových nápojů a předvolbu množství cukru. Nyní jej můžete mít jako sestavu s 4 l zásobníkem na čerstvé chlazené mléko (viz obrázek).

Všestranný automat je ideálním řešením pro snídaňové servisy avšak může být také použit v mnoha dalších místech, jako jsou hotely, restaurace, kavárny, catering nebo kanceláře. Stroj je vybaven: zpěňovačem mléka pro cappuccina; modulem na čerstvé mléko s chladící jednotkou; boilerem na pěnu; velkým výdejním prostorem (170 mm), vhodný pro malé kelímky Espresso (s otočným držákem šálků), velké kelímky, hrnky nebo konvice, ergonomický a intuitivním výběrovým panelem a podsvětlenými tlačítky. Na horní straně jsou dvířka pro doplňování vody. Z praktických důvodů je zámek umístěn na přední straně.

Automat Gaia FM odpovídá vysokým hygienickým nárokům. Je speciálně navržen pro použití v zařízených prostorách. Má odkapovou misku, která usnadňuje čištění. Na přání je možno přidat odvod odpadu kávy. Pracuje samostatně se zásobníkem na vodu (3,6 l) nebo je možné jej napojit do vodovodního řádu. Kávová jednotka je originálním produktem firmy Bianchy Industry.

Příslušenstvím je podstolek a nerozměňující mincovník.

kapacita 60ks
skladba max. 8 nápojů
káva zrnková, instantní
Tech. data rozměry (v-š-h) v cm: 183 x 67 x 78
připojení: 230 V / 50 Hz, 16 A
hmotnost: 22 kg
Kelímek 150ml, 300ml
Poslat dotaz na tuto položku