NUOVO CAFFE s.r.o.
V Újezdech 2, 621 00 Brno

Provozní doba: 7:30 - 16:00 hod

tel: +420 549 273 192
Zelená linka: 800 269 259

KÁVOVARY JURA

JURA E8

Kategorie: KÁVOVARY JURA
Výrobce: Jura

Nová modelová řada E přináší na trh další model - IMPRESSA E8.

Tento kávovar přináší jedinečné potěšení z kávy i cappuccina díky novému impulznímu extrakčnímu procesu (Pulse Extraction Process – P.E.P.©). Tento proces je jediným svého druhu na světě. Optimalizuje dobu extrakce a je zárukou nejlepšího aroma i v případě různých kávových specialit.

Kávovar má zabudovaný TFT displej pro maximální přehlednost a jednoduchost ovládání. S jeho pomocí je rychlost přípravy kávy ještě vyšší. Stačí jedno stisknutí tlačítka a máte kávu přesně podle Vašich představ.

Přístroj dále obsahuje novinku v podobě inteligentního vodního systému (I.W.S.®) pro automatickou detekci filtru. Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

CENA NA DOTAZ

použití kávovary pro domácnost
řada klasické kávovary
Poslat dotaz na tuto položku