NUOVO CAFFE s.r.o.
V Újezdech 2, 621 00 Brno

Provozní doba: 7:30 - 16:00 hod

tel: +420 549 273 192
Zelená linka: 800 269 259

KÁVOVARY JURA

JURA Z6

Kategorie: KÁVOVARY JURA
Výrobce: Jura

Tato novinka JURA IMPRESSA z modelové řady Z dokáže splnit všechny Vaše požadavky na dokonalé espresso, cappuccino nebo jakoukoliv jinou kávovou specialitu.

Díky TFT displeji stačí zmáčknout tlačítko a Vaše káva je připravena. Všechny nastavitelné možnosti se dají předvolit, a proto budete přípravou kávy trávit jen minimum času.

Společnost JURA zdokonalila celý proces přípravy ristretta a espressa. Kávovar Z6 proto umí připravit kávu ve stejné kvalitě jako nejlepší kavárny. Impulzní extrakční proces (P.E.P.©) dává plně vyniknout všem složkám aroma. Výsledkem je možná nejlepší espresso všech dob, připravené pouhým stiskem tlačítka.

V případě mléčných specialit je dokonalá pěna odborně připravena stiskem tlačítka na kávovaru Z6. Přístroj automaticky přepíná mezi mlékem a mléčnou pěnou. Světovou novinkou mezi domácími kávovary je funkce přizpůsobení teploty mléka podle osobního vkusu.

Přístroj obsahuje také novinku v podobě inteligentního vodního systému (I.W.S.®) pro automatickou detekci filtru. Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

CENA NA DOTAZ

použití kávovary pro domácnost
řada prémiové kávovary
Poslat dotaz na tuto položku